Mama

Paniom z przedszkola Słoneczna Kraina – dziękuję!

Przedszkole, czyli pierwszy etap edukacji dziecka. Wiele osób twierdzi, że dziecko nie potrzebuje przedszkola, że to przechowalnia. Ja jednak uważam inaczej. Przedszkole, to miejsce, w którym dziecko ma szansę na rozwój na wielu płaszczyznach – emocjonalnej, społecznej i psychologicznej

podziękowanie dla Pań

W moim przypadku wybór przedszkola, nie był rzeczą oczywistą. Nie wybrałam pierwszej z brzegu placówki. Przez kilka miesięcy szukałam tej odpowiedniej. I w końcu trafiłam na wspaniałe, kameralne przedszkole. Przedszkole pełne Pań z pasją, które nie tylko “matkowały” dzieciom, ale w sposób ciekawy pokazywały dzieciom świat. Uczyły ich prawidłowych postaw społecznych, jednocześnie kładąc duży nacisk na strefę emocjonalną dzieci.

Janek codziennie przynosił do domu ciekawostki, których nauczyły go Panie. Codziennie przychodził z pracą plastyczną. I nie było to tylko kolorowanie. Każdego dnia widziałam, jak rozwija skrzydła, jak Panie rozbudzają w nim pasje i ciekawość świata. Widziałam jego rozwój w każdym aspekcie. I za to jestem Paniom bardzo wdzięczna. Jestem wdzięczna za rodzinną atmosferę, którą stworzyły, za każdy uśmiech, którym obdarowywały dzieci. Za wspaniałe występy dzieci, za przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka, jasełka, spotkania Wielkanocne, festyny rodzinne. Za wycieczki z dziećmi. Za wyjścia do Szkoły Muzycznej i teatrzyki.

W przedszkolu Janka, Panie są niezwykłe, widzą w każdym dziecku wyjątkową osobę, które odkrywają ukryte talenty i pomagają je rozwinąć, które dają najlepsze uściski na świecie.

Od momentu, kiedy Janek po raz pierwszy przekroczył próg przedszkola dużo się zmieniło. To zasługa wspaniałych Ludzi, którzy spędzali z nim codziennie czas. Pamiętam, jakby to było wczoraj, kiedy Janek po raz przekraczał próg Słonecznej Krainy, kiedy z niepewnym uśmiechem wkraczał w nowy etap swojego życia. Pamiętam, jak z emocji trzęsły mi się ręce, bo nie wiedziałam, jak to będzie. Czy polubi nowe miejsce, czy odnajdzie tam kolegów i koleżanki? Pamiętam, jak każdego dnia widziałam uśmiechniętą buzię mojego dziecka, które z radością i zadowoleniem szło do przedszkola i chciało być tam tylko dłużej.

Nagle okazało się, że to już koniec i czas na nową drogę życia.

Spotkało nas w Słonecznej Krainie to, co najlepsze i tak pewnie powinno wyglądać idealne przedszkole. Dziękujemy Wam z całego serca za cały wysiłek, za uśmiech mimo pewnie wielu zmęczonych dni, za taką dobrą energię, że przyjemnie było przyjeżdżać do Was rano.

Dzisiaj trudno mi sobie nawet wyobrazić, że nie będę przyjeżdżać na Sportową, choć pewnie zawsze będzie miło mijać mały domek i wspominać sobie te miłe emocje.

Przedszkole to był wspaniały czas dla mnie jako mamy, która była na 100% pewna, że jej dziecko było pod dobrą opieką. Dla mojego syna, który zdobył dużą wiedzę, a jednocześnie poznał nowych kolegów i koleżanki był to drugi dom.

Wszystkim Paniom i każdej z osobna chciałam podziękować za trzy wspaniałe lata, które mój syn spędził w przedszkolu.

Pani Danusi – właścicielce przedszkola, dziękuję za stworzenia cudownego miejsca. Stworzyła Pani bardzo profesjonalne miejsce, w którym ciężka praca dydaktyczna zespołu przekłada się na cudowną atmosferę i stanowi ogromne wsparcie dla rodziców.

Pani Oli – wychowawczyni Janka chciałabym podziękować za piękny uśmiech każdego dnia. Za wiedzę, którą Pani przekazała dzieciom w trakcie codziennych zajęć jak i wielu ciekawych wycieczek. Za piosenki, wierszyki i teatrzyki. Za opiekę i troskę o dzieci. Za naukę, cierpliwość, serdeczność i serce włożone w wykonywana pracę. Za każde zachęcenie do próbowania nowych smaków. Za ciekawe lekcje online, które dawały dzieciom namiastkę normalności w trakcie kwarantanny. A przede wszystkim za Dzień Dobry, Do Widzenia i miłe pogawędki podczas odprowadzania i czekania na Janka.

Pani Karolince – dziękuję za opiekę, za uśmiech każdego dnia, za rozmowy z Jankiem o Minecrafcie i Gwiezdnych Wojnach. Za ciepło, które od Pani bije, którym dzieli się Pani z każdym dzieckiem. Za cierpliwość, za wiedzę, którą Pani przekazywała dzieciom. Za to, że pokazała Pani dzieciom, że przedszkole to bezpieczna przystań, a spędzony czas i zabawy są tu fajniejsze niż w domu. Jestem wdzięczna za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, dobrą radę i pochwałę. Za ogromne wsparcie i wskazywanie właściwej drogi.

Pani Ani – nasza kochana Pani Ania, dobra i delikatna, ale kiedy trzeba stanowcza. Dziękuję Pani za zwracanie uwagi na najważniejsze wartości takie jak szacunek, współpraca i rozwój. Za zwracanie uwagi na rzeczy ważne, czujne oko, dzielenie się swoim doświadczeniem i ogromne serce. Za to, że zawsze przypominała Pani o tym, że najważniejsza jest rodzina i to na jej fundamencie budowała Pani wszystkie wartości. Za występ rodziców dla dzieci i wspaniały festyn rodzinny, który na zawsze zapadł nam w pamięci.

Pani Paulince – za uśmiech, serce, ciepło i otwartość na każde Dziecko i każdego Rodzica. Za trud i zaangażowanie. Za wszystkie miłe pogawędki podczas odprowadzania i czekania na dziecko. Za wszystkie przedstawienia, za organizację imprez przedszkolnych. Chciałabym podziękować za stworzenie miejsca, gdzie czas spędzony bez rodziców stał się cudowną, fascynującą przygodą.

Pani Zosi – Pani rola choć mniej widzialna również była bardzo ważna.To Pani Zosia pomagała dzieciom w podstawowych czynnościach, dbała o ich komfort i potrzeby. Dzieci zawsze mogły liczyć na Pani pomoc i dobre serce. Dziękuję za dodatkową porcję ziemniaczków do jankowej zupy, dzięki czemu miałam pewność, że przynajmniej jeden posiłek w przedszkolu zjadł.

Pani Patrycji – dziękuję za trud wychowania, za miłość i uśmiech, za ludzką dobroć, mądrość i tolerancję. Za każdy dzień, kiedy z uśmiechem witała nas Pani w przedszkolnej szatni. Za serdeczność i empatię, z jaką zwracała się Pani do dzieci.

Pani Madzi – Pani miała najtrudniej dołączając do nas w maju tego roku, lecz wspaniale odnalazła się Pani w nowej roli.

Paniom od języka angielskiego i francuskiego – dziękuję za rozbudzenie w Janku zamiłowania do języków.

Wszystkim Paniom dziękuję za opiekę nad Jankiem. To wspaniałe, że Jasiu trafił pod skrzydełka takich nauczycielek. Mam nadzieję, że Janek będzie miał szczęście i zawsze będzie trafiał w ręce tak cudownych pedagogów. Razem z Jankiem i tatą Janka życzymy Paniom wszystkiego dobrego, realizowania swoich celów we wszystkich obszarach.

Jestem przekonana, że te 3 lata pozostaną w Janka serduszku na zawsze,  a my z mężem również będziemy zawsze dobrze wspominać i polecać cudowne miejsce jakim jest Słoneczna Kraina. Stworzyłyście Panie bardzo profesjonalne miejsce, w którym ciężka praca dydaktyczna zespołu przekłada się na cudowną atmosferę i stanowi ogromne wsparcie dla rodziców.

Za wszystko bardzo dziękujemy!

Podobało się? Podziel się

Paniom z przedszkola Słoneczna Kraina – dziękuję!

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 5 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także