Współpraca

Witaj na moim blogu www.mamanawypasie.pl

Miło mi, że zajrzałeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że będzie to pierwszy krok do lepszego poznania i rozpoczęcia współpracy. 

Zapraszam do kontaktu: kontakt@mamanawypasie.pl wspólnie możemy wiele osiągnąć

Na tej stronie dowiesz się:
– kim jestem;
– czym jest blog www.mamanawypasie.pl;
– jakie statystyki ma blog oraz kanały w social media;
– jakie są możliwości współpracy;

Kim jestem?

Współpraca 1

Mam na imię Ola i jestem Mamą na Wypasie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia polska w Lublinie. Od 10 lat jestem związana z mediami. Odkąd pamiętam lubiłam pisać i gadać – choć to pierwsze znacznie bardziej 🙂 . Postanowiłam połączyć te dwie rzeczy i w maju 2017 rozpoczęłam prowadzenie bloga www.mamanawypasie.pl 

Stąpam twardo po ziemi, ale często zdarza mi się mieć głowę w chmurach. W 2012 roku wyszłam za mąż, po 7 latach znajomości. W 2014 zostałam mamą Janka, o którego pojawienie się starałam się bardzo długo. Chciałabym pokazać synowi jak piękny jest świat i nauczyć go szacunku do siebie i innych. Stąd też zrodziła się we mnie potrzeba założenia bloga www.mamanawypasie.pl, na którym chcę dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa.

 • Lubię jeździć na rowerze, czytać książki, oglądać siatkówkę i robić kilka rzeczy na raz. Jestem pedantką, która lubi mieć porządek w domu, w papierach i w życiu.
 • Nie lubię nudy, bałaganiarstwa i brudnych butów.
 • Mam alergię na agresję i przemoc oraz błędy językowe.
 • Potrafię ugotować coś z niczego, przeklinać tak, by inni nie wiedzieli, że przeklinam oraz wydać pieniądze, których nie mam
 • Nie potrafię oszczędzać i wykonywać rzeczy w stylu DIY.
 • Marzę o wielkim pokoju z półkami na książki oraz o pracy w starej klimatycznej księgarni.
 • Wierzę, w ludzi i w planowanie. Moje życie, to Życie Na Wypasie.

Blog www.mamanawypasie.pl pozwolił mi rozwinąć moje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenie. Jako blogerka dwa razy wystąpiłam w Pytaniu na Śniadanie

Współpraca 2
Współpraca 3

oraz w programie Mamma Mia! w Polsat Rodzina

Współpraca 4

Czym jest blog?

Blog www.mamanawypasie.pl powstał w maju 2017 roku. W 2014 roku zostałam mamą, tak więc tematyka bloga związana jest przede wszystkim z macierzyństwem i skierowana głównie do kobiet.

Na blogu  www.mamanawypasie.pl dzielę się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami na temat wychowania dzieci.  Na swoim przykładzie staram się przedstawiać mamom sposoby na problemy, z którymi boryka się każda mama.

Na blogu znaleźć można różne zakładki, ułatwiające wyszukanie interesujących czytelniczki tematów.

Alergia – mój syn jest alergikiem oraz choruje na astmę oskrzelową. W tym dziale dzielę się naszą codziennością życia z alergią i astmą. Oprócz porad, jak dbać o zdrowie alergika i przestrzeń, w której się znajduje, pokazuje innym mamom, że  z astmą można aktywnie żyć.
Starając się – zakładka powstała stosunkowo niedawno. Podejmuję w niej temat niepłodności w oparciu o własne doświadczenia. Posty z tej zakładki cieszą się dużym zainteresowaniem. Chcę dać kobietom borykającym się z niepłodnością nadzieję i siłę do walki o upragnione dwie kreski.
– Książki – w tym dziale prezentuję recenzję książek dla dzieci, a także książek dla mam.
– Gadżety i zabawa – dział poświęcony testom produktów przeznaczonych dla dzieci. Prezentuję tu także pomysły na twórcze i rozwijające zabawy z dzieckiem przy małym nakładzie finansowym.
– Wychowanie – najbardziej rozbudowany dział, w którym umieszczam swoje spostrzeżenia dotyczące wychowania dzieci, a także moje sposoby na to, jak poradzić sobie z problemami dotyczącymi dzieci.
– Przepisy – mając w domu niejadka, muszę codziennie mocno się nagłowić żeby wymyślić mu coś do jedzenia. Dlatego też zbieram w tym dziale przepisy, które u mnie odniosły sukces i przypadły do gustu niejadkowi.
– Mama – dział poświęcony sprawom mamy, związanym ze znalezieniem przez mamę czasu dla siebie, relaksem, pracą, samorealizacją itp.

Dla kogo jest ten blog?

Blog www.mamanawypasie.pl to miejsce dla kobiet, dla młodych mam, które gubią się w gąszczu internetowych porad. To miejsce dla:

 • młodych mam, które mają dość kłótni w internetowych grupach dla rodziców;
 • młodych mam, które gubią się w gąszczu internetowych porad;
 • mam, które chcą się rozwijać i inwestować w siebie;
 • mam, które szukają pocieszenia, w codziennych problemach;
 • kobiet, dla których świat nie kończy się na byciu matką;

Nie daję tu rad z pozycji eksperta od wychowania dzieci. To miejsce, w którym czytelniczki czują, że mówi do nich matka, takie jak one, kobieta, dla której macierzyństwo jest największym wyzwaniem, ale jednocześnie jej życie nie kończy się na byciu mamą.

Blog www.mamanawypasie.pl to miejsce, w którym kobiety odnajdują spokój i oddech, w którym mamy wiedzą, że mają prawo być zmęczone, zniechęcone i mają prawo zawalczyć o swoje potrzeby.

Chcesz ze mną współpracować? Napisz: kontakt@mamanawypasie.pl lub zadzwoń: 663627581

Najpopularniejsze posty na blogu:

Współpraca 5
Współpraca 6
Współpraca 7

Jestem również aktywna w social media. Mój profil na facebooku lubi 1741 osób, a ta liczba stale rośnie. Profil na Instagramie obserwuje 1000 osób. 

Najpopularniejsze posty na facebook (styczeń 2019):

 

Współpraca 8
Współpraca 9

Popularne posty z Instagrama (styczeń 2019)

Statystyki bloga

Współpraca 10

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi statystykami, napisz: kontakt@mamanawypasie.pl

Co oferuję?

Możliwości współpracy jest wiele, każda rozpatrywana jest indywidualnie. Możemy współpracować na kilka sposobów. Napisz do mnie, a wspólnie wybierzemy taką formę, która zadowoli obie strony:

– Artykuł sponsorowany

Na życzenie napiszę tekst zgodny z tematyką bloga, w którym zamieszczę do 3 linków do follow. Linki prowadzić będą do wskazanych stron lub poradników. Artykuł będzie również promowany w Social Media, poprzez umieszczenie linku do artykułu.

Cena: 150 zł netto

Przykład realizacji:  https://www.mamanawypasie.pl/2018/07/wyprzedaze-jak-zaoszczedzic-na-zakupach.html

– Rzetelny test/recenzja

Masz produkt, który chcesz zaprezentować innym mamom lub kobietom? Przeprowadzę rzetelny test tego produktu,  opiszę jego wady, zalety, a także napiszę dlaczego produkt może być atrakcyjny dla mam. Sprawozdanie z przeprowadzonych testów będzie można obserwować w Social Media (zdjęcia, filmiki na facebook oraz instagram – 3-5 wpisów)

Cena: 130 zł netto (plus produkt do testowania)

Przykład realizacji: 

– Konkurs

Konkursy cieszą się dużą popularnością. Z chęcią zorganizuję konkurs  na swoich łamach, zarówno na blogu, jak i w Social Media.

Cena: 100 zł netto (plus produkty na konkurs, w przypadku atrakcyjnych nagród, cena do negocjacji)

Przykład realizacji: https://tiny.pl/tqv3t

– udział w eventach (warunki ustalane indywidualnie)

– banner reklamowy (warunki ustalane indywidualnie)

– kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku  (warunki ustalane indywidualnie)

– promocja na Instagramie lub Facebooku (warunki ustalane indywidualnie)

– inne, niestandardowe formy współpracy (warunki ustalane indywidualnie)

Nie podejmuję współprac barterowych, chyba, że oferowany produkt będzie bardzo atrakcyjny.

napisz do mnie: kontakt@mamanawypasie.pl

zadzwoń: 663627581

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial