Gadżety i zabawy, Uncategorized

Goal – gra dla małych piłkarzy

Goal to gra karciana, która z miejsca podbiła serce Janka. Trudno się dziwić – łatwe zasady, kolorowe karty i motyw piłkarski – czego chcieć więcej dla małego piłkarza?

goal

Jankowy szał na piłkę wciąż rośnie. Janek nie tylko trenuje w szkółce piłkarskiej, ale również zbiera koszulki piłkarskie. Chciałby mieć wszystko, co ma motyw piłkarski. Dlatego gra Goal od firmy Dante bardzo przypadła mu do gustu!

Goal – gra karciana dla małych piłkarzy

Wyjątkowa gra, która pozwoli graczom poczuć prawdziwe emocje prosto z piłkarskiego boiska. To gra w której jednocześnie jesteśmy atakującymi, obrońcami i trenerem wspierającym swoją drużynę.

Rozgrywkę zaczynamy z 5 kartami. Atakujemy i bronimy się używając do tego odpowiednich ruchów. Gra kończy się, kiedy jeden z graczy zdobędzie 5 goli. W Goal może grać aż 5 osób, a kiedy mamy dwie talie mecz piłkarski może rozegrać nawet 10 osób!

goal

Zasady gry są proste. Wybieramy odpowiednią kartę i nią atakujemy. Zadaniem obrońcy jest obrona przed atakiem, poprzez wybranie odpowiedniej karty obrony. Gra potrafi wzbudzić spore emocje, a to za sprawą kart specjalnych, które potrafią nieźle namieszać w rozgrywce.

Goal to gra o nieskomplikowanych zasadach. Dzieci łapią je w mig. A rozgrywka dostarcza mnóstwa emocji. To szybka i bardzo prosta w strukturze gra sprawdzi się zarówno dla dzieci (od ok 7 lat) jak i spodoba się starszym.

goal

Goal – nasza opinia o grze

“Mamo, to najlepsza gra, w którą grałem” – te słowa Janka mogłyby wystarczyć za całą recenzję gry karcianej Goal.

Gra jest bardzo prosta i do tego szybka. To gra, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom piłkarskich zmagań, ale również miłośnikom gier karcianych. Mały rozmiar pudełka, pozwala zabrać grę ze sobą dosłownie wszędzie. Można w nią grać na plaży, na biwaku, podczas jazdy samochodem.

goal

Gra daje prawdziwe emocje, rodem z boiska piłkarskiego. Nasz sukces zależy nie tylko od naszej taktyki, ale również od taktyki przeciwnika. Proste zasady sprawiają, że dzieci bez problemu są w stanie wyjaśnić je sobie wzajemnie . Dzięki temu mogą grać, nie potrzebując do pomocy rodziców, stających na straży przestrzegania zasad.

Goal to gra dla każdego, kto choć w minimalny sposób rozumie zasady piłki nożnej. Tutaj są one bardzo uproszczone, ale w żaden sposób nie umniejsza to emocji związanych z rozgrywaniem meczu. Gra nie jest jakoś specjalnie droga, a ratuje dni i wieczory, w które wkrada się nuda.

goal

Fani piłki nożnej dzięki grze Goal znajdą tu szybki przerywnik – być może do zagrania w czasie przerwy meczu. Acha, niby gra karciana, ale czuć emocje prawdziwego, porządnego meczu.

Goal to świetna rodzinna gra. Polecam ją serdecznie szczególnie fanom piłki nożnej, zarówno młodszym jak i starszym.

Podobało się? Podziel się

Goal – gra dla małych piłkarzy

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 2 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także