Gadżety i zabawy

Podaruj mamie niezapomniane chwile

Czekoladki, kwiaty i ładnie zapakowane prezenty – tego mogą spodziewać się wszystkie mamy 26 maja. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Pewnie zastanawiacie się, co podarować mamie w tym niezwykłym dniu. Daj mamie coś najcenniejszego – niezapomniane chwile

Podaruj mamie niezapomniane chwile 1

Na co dzień macierzyństwo to nie tylko radość i duma z naszej pociechy,
lecz także szereg wyzwań: monotonne obowiązki, nierzadko pośpiech,
niezbędna wielozadaniowość i uczucie zmęczenia. Kwiaty, perfumy,
czekoladki to nuda Jeśli chcesz, aby twój prezent zaskoczył mamę i
wywołał na jej twarzy uśmiech podaruj jej coś specjalnego, dedykowanego
tylko jej.

Podaruj mamie niezapomniane chwile 2

Takim prezentem, który wzruszy mamę jest fotoksiążka.Codziennie robimy kilka zdjęć, w których zatrzymujemy naszą codzienność. W telefonach, aparatach, komputerach przechowujemy tysiące ujęć, zatrzymując w kadrze najpiękniejsze chwile, chwile wzruszenia, radości. Z chęcią pokazujemy je rodzinie i znajomym, pękając z dumy nad nowymi umiejętnościami naszego małego odkrywcy. Niestety zdjęcia w wersji cyfrowej mogą ulec zniszczeniu. Dlatego chcąc zatrzymać najpiękniejsze chwile. Warto postawić na wersję drukowaną!

Podaruj mamie niezapomniane chwile 3

Fotoksiążka od Printu to idealny prezent na Dzień Matki , szyty na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Na kartach fotoksiążki możesz uwiecznić dowolnie wybrane chwile – ślub, wspólne wakacje, rodzinne uroczystości czy pierwsze lata życia dziecka. Fotoksiążka, w zależności od Twojego projektu, może stać się nie tylko rodzinną kroniką, ale także np. fotograficznym portfolio czy autorką książką kucharską. Możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem w kreowaniu fotoksiążki jest kreatywność oraz własne upodobania. Daje pna mnóstwo możliwości konfigurowania zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wystarczy, ze wybierzemy odpowiedni szablon, wgramy zdjęcia, ułożymy je w odpowiedniej kolejności i możemy cieszyć się z pięknej fotoksiążki, która zachowa nasze wspomnienia na długie lata. Wydaje się trudne? Nic bardziej mylnego, edytor jest przyjaźnie skonstruowany, wszystko jasne i przejrzyste. Zrobienie fotoksiążki zajmuje niecałą godzinę. Oczywiście drugą godzinę wybieramy zdjęcia, które znajdą się w naszym projekcie.

Podaruj mamie niezapomniane chwile 4

Niezapomniane chwile – niezapomniany prezent dla mamy na święta

 

Podaruj mamie niezapomniane chwile 5

Znaleźć odpowiedni prezent nie jest łatwo. A święto mamy wymaga niezwykłej oprawy. Fotoksiążka to najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień i… dzielenie się nimi z bliskimi. Wręczając personalizowany fotoalbum masz pewność, że pamięć o Waszej relacji będzie Wam towarzyszyć przez cały przyszły rok. Wystarczy bowiem jedno spojrzenie, by przypomnieć sobie historię związaną ze zdjęciem i…uśmiechnąć się.

Podobało się? Podziel się

Podaruj mamie niezapomniane chwile

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 2 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także