Gadżety i zabawy

Podaruj mamie niezapomniane chwile

Czekoladki, kwiaty i ładnie zapakowane prezenty – tego mogą spodziewać się wszystkie mamy 26 maja. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Pewnie zastanawiacie się, co podarować mamie w tym niezwykłym dniu. Daj mamie coś najcenniejszego – niezapomniane chwile

Podaruj mamie niezapomniane chwile 1

Na co dzień macierzyństwo to nie tylko radość i duma z naszej pociechy,
lecz także szereg wyzwań: monotonne obowiązki, nierzadko pośpiech,
niezbędna wielozadaniowość i uczucie zmęczenia. Kwiaty, perfumy,
czekoladki to nuda Jeśli chcesz, aby twój prezent zaskoczył mamę i
wywołał na jej twarzy uśmiech podaruj jej coś specjalnego, dedykowanego
tylko jej.

Podaruj mamie niezapomniane chwile 2

Takim prezentem, który wzruszy mamę jest fotoksiążka.Codziennie robimy kilka zdjęć, w których zatrzymujemy naszą codzienność. W telefonach, aparatach, komputerach przechowujemy tysiące ujęć, zatrzymując w kadrze najpiękniejsze chwile, chwile wzruszenia, radości. Z chęcią pokazujemy je rodzinie i znajomym, pękając z dumy nad nowymi umiejętnościami naszego małego odkrywcy. Niestety zdjęcia w wersji cyfrowej mogą ulec zniszczeniu. Dlatego chcąc zatrzymać najpiękniejsze chwile. Warto postawić na wersję drukowaną!

Podaruj mamie niezapomniane chwile 3

Fotoksiążka od Printu to idealny prezent na Dzień Matki , szyty na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Na kartach fotoksiążki możesz uwiecznić dowolnie wybrane chwile – ślub, wspólne wakacje, rodzinne uroczystości czy pierwsze lata życia dziecka. Fotoksiążka, w zależności od Twojego projektu, może stać się nie tylko rodzinną kroniką, ale także np. fotograficznym portfolio czy autorką książką kucharską. Możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem w kreowaniu fotoksiążki jest kreatywność oraz własne upodobania. Daje pna mnóstwo możliwości konfigurowania zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wystarczy, ze wybierzemy odpowiedni szablon, wgramy zdjęcia, ułożymy je w odpowiedniej kolejności i możemy cieszyć się z pięknej fotoksiążki, która zachowa nasze wspomnienia na długie lata. Wydaje się trudne? Nic bardziej mylnego, edytor jest przyjaźnie skonstruowany, wszystko jasne i przejrzyste. Zrobienie fotoksiążki zajmuje niecałą godzinę. Oczywiście drugą godzinę wybieramy zdjęcia, które znajdą się w naszym projekcie.

Podaruj mamie niezapomniane chwile 4

Niezapomniane chwile – niezapomniany prezent dla mamy na święta

 

Podaruj mamie niezapomniane chwile 5

Znaleźć odpowiedni prezent nie jest łatwo. A święto mamy wymaga niezwykłej oprawy. Fotoksiążka to najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień i… dzielenie się nimi z bliskimi. Wręczając personalizowany fotoalbum masz pewność, że pamięć o Waszej relacji będzie Wam towarzyszyć przez cały przyszły rok. Wystarczy bowiem jedno spojrzenie, by przypomnieć sobie historię związaną ze zdjęciem i…uśmiechnąć się.

Podobało się? Podziel się
Podaruj mamie niezapomniane chwile 6

Podaruj mamie niezapomniane chwile

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 2 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Sprawdź także