Gadżety i zabawy

Co kupić na Dzień Ojca?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca – święto równie ważne, co Dzień Matki. Co dzieci mogą podarować tacie?

Co kupić na Dzień Ojca? 1

Pomysłów na prezenty jest bardzo dużo, to wszystko zależy od naszej/dziecięcej wyobraźni. Ale kiedy macie pustkę w głowie – podpowiadam, z czego ucieszą się tatusiowie.

Prezent DIY na Dzień Ojca

– laurki

Nic nie ucieszy taty bardziej niż własnoręcznie zrobiona przez dziecko laurka. Samodzielnie wykonane będą miały największą wartość dla taty. Im dziecko mniejsze, tym większe zaangażowanie ze strony mamy. Maluch może odbić swoje rączki lub stópki na kartce, a mama dopisać “Kochanemu tacie”, oprawić w ramkę i prezent gotowy!

Starsze dziecko może wykonać  portret taty lub pomalować pędzel lub młotek a`la tata i dołączyć do niego karteczkę z życzeniami.

Poniżej przedstawiam kilka filmików z laurkowymi DIY

 – koszulka

Dziecko może własnoręcznie ozdobić koszulkę dla taty. Wystarczy biały T-shirt i farbki lub spray do malowania na tkaninach – zostawmy dziecku wolną rękę. Niech na koszulce odbije swoje rączki, stópki, namaluje coś specjalnie dla taty.  To pomysł na prezent wykonany nawet przez roczniaka.

Co kupić na Dzień Ojca? 2

– kubek

Kawa z kubka zrobionego własnoręcznie przez dziecko będzie smakowała wyśmienicie! Daj dziecku jednolity kubek, farby, sprey i niech kreatywnie się wyżyje.Taki prezent może wykonać już dwulatek! Jeśli nie macie możliwość przygotowania własnoręcznie zrobionego kubka – możecie taki zamówić! Na stronie MyGiftDNA.pl znajdziecie między innymi personalizowane kubki dla fanów Gwiezdnych wojen. I`m your father – to chyba najbardziej znana kwestia z filmu. A codzienna kawa z takiego kubka doda tacie energii rycerza Jedi każdego dnia. W ofercie znaleźć można również kubki z sentencjami czy kolorowymi, śmiesznymi napisami.

– obraz w komiksowym stylu

Co kupić na Dzień Ojca? 3

Innym pomysłem na Prezenty na Dzień Ojca jest podarowanie mu obrazu w klimacie komiksów marvelowskich. Tata jest bohaterem dla swojego dziecka, dlatego warto to podkreślić tworząc z rodzinnego zdjęcia fragment komiksu. Na stronie MyGiftDNA.pl znajdziecie wiele propozycji komiksowych obrazów – cała rodzina może być superbohaterami, tylko tata i dziecko lub sam tata. Wystarczy przesłać swoje zdjęcie, które następnie zostanie przerobione. Dzięki takiemu prezentowi tata poczuje się jak prawdziwy superbohater. Jakość wydruku jest bardzo dobra. Czas realizacji jest bardzo szybki, dosłownie po dwóch dniach zamówienie jest u Ciebie. Każdy z nas od małego marzył, aby zostać Superbohaterem. Unikatowy obraz na płótnie  to idealny prezent dla taty, który pozwoli mu
spełnić jedno z najskrytszych marzeń!

– ramka na zdjęcie

A co powiecie na własnoręcznie wykonaną ramkę na zdjęcie? Wystarczy do kawałka drewna przykleić młotek, włożyć zdjęcie i gotowe. Drewno, maluch może wcześniej ozdobić, wedle uznania. Możesz również kupić zwykłą ramkę, a maluch na niej przyklei wycinanki z papieru kolorowego, ulubione naklejki czy skorupki po orzechach.

Co kupić na Dzień Ojca? 4

Standardowe pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca

Oczywiście oprócz własnoręcznie wykonanych prezentów, tacie można podarować koszulkę z zabawnym napisem, którą zamówicie w internecie. Pozwól dziecku zdecydować, jaki wzór ma być na koszulce – w końcu to prezent od niego.

Doskonałym pomysłem są również kubki ze zdjęciem dziecka. Mogą mieć dwojaką formę – kubki, na którym zdjęcie jest widoczne od razu lub takie na których zdjęcie pojawia się po wlaniu gorącego napoju.

Aby tata zawsze pamiętał o swoim dziecku, maluch może mu podarować personalizowane gadżety, takie jak breloczek do kluczy, pendrive, portfel czy notatnik. Wzruszający cytat – “Ciężko pracuje, by mój syn miał godne życie”, “Najlepszy tata w galaktyce” lub po prostu “jesteś moim pierwszym i najlepszym przyjacielem” i tacie zawsze będzie robiło się ciepło na sercu, kiedy weźmie do ręki klucze czy notatnik. Takie personalizowane gadżety z kategorii zawsze przy sobie możecie znaleźć na stronie MYGiftDnia.pl
 

Tata, który jest fanem sportu, może dostać od dziecka piłkę do nogi, siatki itp., koszulkę ulubionej drużyny, rękawice bokserskie.

Tacie hoobyście warto sprawić upominek zgodny z jego zainteresowaniami:

  • wędkarzowi – spławik,
  • grzybiarzowi – specjalny nożyk do obierania grzybów, zapalonemu brydżyście – piękną edycję kart do gry,
  • majsterkowiczowi – zestaw przydatnych narzędzi do majsterkowania
  • (najlepiej takich, jakich jeszcze nie ma lub, które mu się już zużyły), a
  • melomanowi – płytę z ulubioną muzyką.

 Ważne, aby maluch podjął decyzję o tym, co podaruje tacie z okazji Dnia Ojca. Mamy mogą coś zasugerować czy pomóc w wyborze, ale decyzja powinna należeć do dziecka.

A Wy jakie macie pomysły na prezenty z okazji Dnia Ojca?

Podobało się? Podziel się

Co kupić na Dzień Ojca?

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 3 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także