Książki

Nowości ze świata Minecrafta!

Czy są wśród Was fani Minecrafta? Mam dla Was niezłą gratkę od wydawnictwa Egmont. Janek bardzo ucieszył się z przesyłki, która zawierała komiks i książkę z zadaniami

Minecrafta

Nie rozumiem fenomenu Minecrafta, ale być może jak to mówi Janek, jestem za dorosła na jej zrozumienie 🙂 Janek, mimo, że grał w tą grę kilka razy, uwielbia ten świat i wszystkie publikacje ze świata Minecrafta bardzo go interesują. Nic dziwnego, że komiks od wydawnictwa Egmont pt. Minecraft, tom I bardzo przypadł mu do gustu.

Minecfrat, tom I

Tyler to chłopiec, jakich wielu, jego życie zmienia się jednak, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do nowego miasta. Na szczęście ma grupę zaufanych przyjaciół, którzy zawsze czekają na niego w świecie Minecrafta! Wspólnie z Evanem, Candace, Tobim i Grace przeżywają niezliczone przygody w Świecie Podstawowym.

minecraft

Komiks to nie lada gratka dla małego fana Minecrafta. Historia trzyma w napięciu i pozwala razem z bohaterami, przenieść się do dobrze znanego świata z gry.

minecraft

Komiks “Minecraft” jest pierwszą tego typu historią w wersji obrazkowej, dlatego z wypiekami na twarzy czekali na niego fani gry.

Scenariusz komiksowej wersji gry stworzył Sfé R. Monster. Za barwne ilustracje komiksu odpowiedzialna była Sarah Graley – angielska rysowniczka, autorka komiksowa.

Komiks “Minecraft” wciąga o od pierwszej strony. Dlaczego? Bo daje możliwość przeżycia niezwykłych przygód, wspólnie z bohaterami.

Minecraft. Zwierzęta. Album przygód z nalejkami

Kolejną propozycją z Minecraftowego świata jest Minecraft. Zwierzęta. Album przygód z naklejkami.

minecraft

Jeśli zastanawiacie się czym zająć dziecko na dłuższą chwilę, ta propozycja jest jak znalazł. Zawiera wiele zagadek ze świata gry, a do tego to, co dzieci lubią najbardziej – naklejki. Każde zadanie rozwija spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość młodego adepta Minecrafta.

Zadania rozwijają dziecięcą wyobraźnię i postrzeganie przestrzenne, uczą skupienia i wytrwałości. Zadania kształtują logiczne myślenie. Mają również niebywały plus – dziecko wchodzi do minecraftowego świata i przepada w nim na dłuższy czas.

minecraft

Obie propozycje wydawnictwa Egmnot to świetne propozycje dla małych pasjonatów gry Minecraft, którzy jeszcze nie mają tylu umiejętności aby grać, ale już interesują się tym uniwersum. To doskonały sposób wykorzystania uniwersum gry – zarówno ciekawy dla wielbicieli platformy, jak i osób, które jeszcze jej nie odkryły. 

Podobało się? Podziel się

Nowości ze świata Minecrafta!

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 2 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także