Książki

Świętujemy urodziny Świnki Peppy!

Jeszcze zanim zaszła w ciążę wiedziałam kim jest Świnka Peppa. Sympatyczna świnka bawi i uczy dzieci już od dziesięciu lat! Z tej okazji Wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało specjalną jubileuszową publikację pt. “Urodzinowe historie”, która zawiera 10 zabawnych historii ze Świnką Peppą i jej rodziną w rolach głównych. To prawdziwa gratka, dla każdego małego fana

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 1

Przyznaję, że do pewnego czasu nie rozumiałam fenomenu Świnki Peppy. Zresztą mój syn również nie wpadł w świnkowy szał, bajka mu zupełnie nie podeszła. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy otrzymaliśmy pierwszą przesyłkę od wydawnictwa Media Service Zawada, w której znalazł się magazyn Świnki Peppy, książeczka “Pisz i ścieraj. Literki”. Syn dosłownie oszalał na punkcie Peppy i z chęcią rozwiązywał zadania z magazynu, a podręcznikiem “Pisz i ścieraj” bawi się każdego dnia.

Dlatego też, Janek, bardzo się ucieszył kiedy w urodzinowej przesyłce znalazł się nie tylko magazyn, ale również książka z historiami Peppy. Od razu po wyjęciu z paczki zabraliśmy się do czytania “Urodzinowych historii”. Książka zawiera 10 zabawnych, krótkich historii. Każda z nich uczy dziecko innej postawy i zachowania w każdej sytuacji. Historie są opisane prostym językiem, takim jakim posługują się rodzice w komunikacji z dzieckiem. Każde opowiadanie jest proste, w żadnym wypadku nie ma w nim zawiłości i maluch jest w stanie wszystko zrozumieć. Dodatkowo każda historia jest związana z życiem każdego przedszkolaka.

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 2
Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 3

Mamy więc do czynienia z organizacją urodzin, dodatkowymi zajęciami, zabawami na podwórku czy spędzaniem czasu z dziadkami. Książeczka jest pięknie wydana. Zawiera wiele kolorowych ilustracji, dużą czcionkę. Do tego jest w twardej oprawie, dzięki czemu szybko się nie zniszczy. Kolorowo wydana książka zachęca do jej kartkowania i oglądania. Kolorowe ilustracje pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnie. Maluchy mogą same opowiadać co widzą na obrazku i próbować układać swoje historie z Peppą w roli bohaterki.

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 4
Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 5

“Urodzinowe historie” to zestaw bajek, które przypadną do gustu każdemu przedszkolakowi, nawet tym, którzy bajki w telewizji nie lubią oglądać. My naszą książkę mamy w samochodzie. Kiedy stoimy w korku, czytam ją Jankowi (oczywiście prowadzi wtedy mąż lub babcia), dzięki temu szybciej i przyjemniej mija nam czas.

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 6

W przesyłce dostaliśmy również magazyn “Świnka Peppa”, do którego były dołączone dwa prezenty – krem do twarzy dla dzieci oraz świecąca bransoletka. Nie muszę chyba pisać, co najbardziej spodobało się Jankowi? Oczywiście świecą bransoletka – ostatnimi czasy nawet w niej śpi, zdejmując ją tylko do mycia i na trening. Magazyn “Świnka Peppa” to doskonała propozycja dla dzieci. Pozwala zając maluchy na długo, a to za sprawą licznych zadań do wykonania.

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 7

Zadania mają różny poziom trudności – mamy zwykłe kolorowanki, odnajdowanie szczegółów na obrazku, naukę literek czy liczenia. Zadania są tak przygotowane, aby w ich rozwiązywaniu uczestniczył również rodzic. Dzięki temu możemy spędzić wspólny czas z dzieckiem bardzo efektywnie.

Trzydziestostronicowa gazetka zajmuje dziecko na długi czas. Dodatkowo w magazynie znajdują się liczne konkursy urodzinowe, w których można wygrać ciekawe nagrody.

Do gustu przypadła nam zarówno książka “Urodzinowe historie”, jak i magazyn “Świnka Peppa”. To must have fanów Peppy, ale również idealna propozycja dla maluchów, które lubią kiedy im się czyta lub lubią wykonywać ciekawe zadania. Polecamy każdemu przedszkolakowi.

Więcej informacji:

Świętujemy urodziny Świnki Peppy! 8

Śledźcie nasz fanpage na Facebooku, już niedługo pojawi się konkurs, a w nim do wygrania książeczki związane ze Świnką Peppą 🙂

Podobało się? Podziel się

Świętujemy urodziny Świnki Peppy!

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 3 min
0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także