Gadżety i zabawy

Pomysł na prezent dla trzylatka – Magic Jinn

Jakiś czas temu Janek dostał w prezencie zabawkę Magic Jinn – ten śmieszny ludzik stał się naszym przyjacielem – nie tylko rozwija mowę, ale również jest doskonałą zabawką rozwijająca wyobraźnię dziecka
Pomysł na prezent dla trzylatka - Magic Jinn 1

“Magic Jinn to pierwsza na rynku zabawka, która naprawdę potrafi czytać w myślach! Pomyśl o jakimś zwierzątku, odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się co potrafi ta innowacyjna zabawka!”- czytamy w opisie producenta, firmy Dumel. Nie wierzyłam w ten opis.Ot kolejny chwyt reklamowy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy Jinn zgadł o czym myślałam! Magic Jinn przyciąga uwagę i zachęca do zabawy – zagrasz raz , później kolejny i kolejny – nigdy się chyba nie nudzi , aż żal kończyć zabawę. W trakcie zabawy Jinn potrafi zażartować i rozbawić.

Magic Jinn – odpowiedni dla trzylatka?

Ten mały pomarańczowy stworek to ciekawa propozycja dla dziecka, już trzylatek może się nią bawić.Jest to zabawka interaktywna, która po naciśnięciu noska zadaje pytania, oczekuje odpowiedzi i naprowadza na właściwy tor rozumowania. Ma się wrażenie, że rozmawia się z inteligentnym stworzeniem, a nie z plastikową zabawką.

Pomysł na prezent dla trzylatka - Magic Jinn 2

Zasób zwierząt, które potrafi odgadnąć Jinn jest imponujący. Oprócz typowych: kotek, koń, krowa, potrafi odgadnąć płaszczkę, żyrafę, patyczaka czy sępa! Jinn ma przyjemny głos i bezbłędnie odgaduje zwierzęta, o których dziecko myśli (oczywiście o ile dziecko prawidłowo odpowiada na zadane przez Jinna pytania). Jinn potrafi nawet żartować. My z Jasiem bawimy się Jinnem mając otwartą książkę o zwierzątkach (wiadomo trzylatek nie zna wszystkich zwierzaków). Jaś stara się odpowiadać na pytania Jinna. A frajda jaką ma, kiedy zabawka “odgadnie” o czym myśli, jest nie do opisania.

Magic Jinn ma bardzo fajny i przyjemny głos. Nie jest za głośna, więc nie przestraszy dziecka. Zabawka skupia uwagę dziecka, rozwija jego koncentrację i kreatywność. Jednocześnie pokazuje, że nie zawsze wygrana jest najważniejsza, liczy się również wesoła zabawa.

Zabawka, oprócz niewątpliwych zalet, ma swoje wady, tzn. trzeba mówić wyraźnie, nie krzyczeć. Zauważyłam, że nie rozpoznaje cienkich i piskliwych głosów dzieci, np. kiedy odpowiadają “nie” zabawka często rejestruje tą odpowiedź na “tak”. Ale ogólnie rozpoznaje głos w 90% przypadków.    Zabawna, przyjazna, edukacyjna, śmieszna, stymulująca dziecięcą wyobraźnię, ciekawość, ucząca skupienia, precyzji i zwracania uwagę nie tylko na przedmiot, ale i jego cechy. Zapewnia wiele godzin zabawy, która się nie nudzi i pozwala na wspólną zabawę zarówno z rodzicami, jak i kolegami/koleżankami. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku trzech lat, z tymże wymaga pomocy rodziców. Pobawi się nią również dziesięcio i dwunastolatek.

Magic Jinn to zabawka, która zajmuje na całego, a rodzice mają trochę czasu dla siebie 🙂 Na dodatek rozwojowa i ćwicząca wyobraźnię 🙂 Super wykonanie, ślicznie wygląda, świeci, ma przemiły głos i zgaduje wszystkie wymyślone zwierzęta. Zdecydowanie polecam każdemu rodzicowi!   Magic Jinn jest dostępny w trzech wersjach: zwierzęta, przedmiot domowy, a także super Magic Jinn, który odgaduje z pięciu kategorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty.

Magic Jinn – zalety

  • ćwiczy koncentrację
  • dobre wykonanie
  • łatwy w obsłudze
  • rozwija koncentrację
  • trwały
  • wygląd
  • zapewnia dobrą zabawę
Podobało się? Podziel się

Pomysł na prezent dla trzylatka – Magic Jinn

Aleksandra Załęska admin czas czytania: 2 min
6
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Sprawdź także